+38 (067) 490-90-93Пн-Пт: з 10:00 до 17:00

+38 (067) 490-90-93Пн-Пт: з 10:00 до 17:00

Наши партнери

Illustration

Австрійська компанія ADLER

пропонує високоякісні, екологічні продукти - засоби для захисту деревини, фарби для дерева, морилки, масла, воски, меблеві та паркетні лаки, покриття для вікон і дверей. Сертифікати, отримані в європейських дослідницьких установах, підтверджують найвищу якість та безпеку продукції ADLER.
З 2012 року команда KEDR HOUSE працює із продуктами ADLER, застосовує різноманітні лазурі для фасадів і внутрішнього захисту деревини, постійно підвищує свої знання, відвідує майстер-класи і практикуми від ADLER.

Illustration

ФОП Морковник Максим Петрович

сертифікований Архітектор, під керівництвом якого проектуються приватні будинки із керамічної цегли, газоблока, бетону, клеєного брусу тощо.
З 2015 року KedrHouse™ сумісно із Максимом Петровичем спроектували сім споруд із клеєного брусу класичної архітектури. Архітектор уважний до складу проектної документації і оперативного оформлення правок, що виникають в ході змін побажань Замовника. Приклад проекту.

Illustration

KIY Teploservice

це комплекс інженерних послуг для вашого комфорту! Проєкт, Продаж і Установка систем Опалення, Вентиляції, Кондиціонування, Водопостачання та Каналізації!

З 2010 року команда Kedr House™ запрошує у свої проекти інженерів і спеціалістів KIY Teploservice, які проектують, здійснюють монтаж і сервісне обслуговування інженерних систем в будинках із клеєного брусу. Більше 10 років компанія є надійним партнером європейських лідерів-виробників, у сфері інженерних систем.

Illustration

Premion Group™

комплексні рішення для покрівлі різного типу складності. З 2010 року Kedr House™ працює з командою професійних покрівельників Premion Group™.

Окрім покрівель - пласких, мідних, сланцевих, керамічних, фальцевих тощо, колаборація двох потужних брендів, високоякісно оздоблює фасади композитними панелями, каменем, сланцем і натуральною деревиною.

Premion Group™.- гарантія 5 років на покрівлю, клієнт-сервіс 24/7, 1% за кожний день відтермінування, 196 реалізованих об’єктів та 90% рекомендацій.

Illustration

Lauri Brothers

Проекти Lauri Brothers – це зручний простір, у якому приємно жити та творити. Ми не маємо обмежень. Ми не боїмося експериментів та сміливих рішень.
KedrHouse™ в 2016 році, з командою архітекторів-дизайнерів Lauri Brothers реалізували у термін два проекти заміських будинків із клеєного бруса. Вийшла успішна співдружність із взаємним розумінням потреб та можливостей клієнта у створенні інтер'єру та екстер'єру!
Фотографії спільного проекту за посиланням.

Illustration

СПД Мазуренко В.I.

протягом 12 років займається авторським проектуванням дерев’яних будинків, з колоди, профільованого та клеєного бруса.
З 2012 року Kedr House™ співпрацює із колективом Віктора і Миколая з продажу створених авторських проектів та замовленню нових проектів для вибагливих Замовників і особистих ідей.
Результат співпраці по особистому замовленню проекта колекції «Тосканський» для KedrHouse™ за посиланням.

Made with