Наши партнеры

Австрійська компанія ADLER
пропонує високоякісні, екологічні продукти - засоби для захисту деревини, фарби для дерева, морилки, масла, воски, меблеві та паркетні лаки, покриття для вікон і дверей. Сертифікати, отримані в європейських дослідницьких установах, підтверджують найвищу якість та безпеку продукції ADLER.

З 2012 року команда KEDR HOUSE працює із продуктами ADLER, застосовує різноманітні лазурі для фасадів і внутрішнього захисту деревини, постійно підвищує свої знання, відвідує майстер-класи і практикуми від ADLER.


ФОП Морковник Максим Петрович
сертифікований Архітектор, під керівництвом якого проектуються приватні будинки із керамічної цегли, газоблока, бетону, клеєного брусу тощо. 

З 2015 року KedrHouse™ сумісно із Максимом Петровичем спроектували сім споруд із клеєного брусу класичної архітектури. Архітектор уважний до складу проектної документації і оперативного оформлення правок, що виникають в ході змін побажань Замовника. Приклад проекту
KIY Teploservice
це комплекс інженерних послуг для вашого комфорту! Проєкт, Продаж і Установка систем Опалення, Вентиляції, Кондиціонування, Водопостачання та Каналізації! 

З 2010 року команда Kedr House™ запрошує у свої проекти інженерів і спеціалістів KIY Teploservice, які проектують, здійснюють монтаж і сервісне обслуговування інженерних систем в будинках із клеєного брусу. Більше 10 років компанія є надійним партнером європейських лідерів-виробників, у сфері інженерних систем.
Premion Group™
комплексні рішення для покрівлі різного типу складності. З 2010 року Kedr House™ працює з командою професійних покрівельників Premion Group™. 

Окрім покрівель - пласких, мідних, сланцевих, керамічних, фальцевих тощо, колаборація двох потужних брендів, високоякісно оздоблює фасади композитними панелями, каменем, сланцем і натуральною деревиною. 

Premion Group™.- гарантія 5 років на покрівлю, клієнт-сервіс 24/7, 1% за кожний день відтермінування, 196 реалізованих об’єктів та 90% рекомендацій.
Lauri Brothers
Проекты Lauri Brothers – это удобное пространство, в котором приятно жить и творить. У нас нет ограничений. Мы не боимся экспериментов и смелых решений. 

KedrHouse™ в 2016 году, с командой архитекторов-дизайнеров Lauri Brothers реализовали в срок два проекта загородных домов из клееного бруса. Получилось успешное содружество со взаимным пониманием потребностей и возможностей клиента в создании интерьера и экстерьера! 

Фотографии совместного проекта по ссылке 
СПД Мазуренко В.I.
протягом 12 років займається авторським проектуванням дерев’яних будинків, з колоди, профільованого та клеєного бруса. 

З 2012 року Kedr House™ співпрацює із колективом Віктора і Миколая з продажу створених авторських проектів та замовленню нових проектів для вибагливих Замовників і особистих ідей. 

Результат співпраці по особистому замовленню проекта колекції «Тосканський» для KedrHouse™ за посиланням 
2021 Кедр Хаус™ / Kedr House™

Пн-Пт: с 09:00 до 19:00

Сб: с 10:00 до 17:00

г. Киев, проспект Петра Григоренка, 43